ZİMEK MAKİNA

Çift Şase Plaka Ebatlama Makinesi

cift_sase_plaka_ebatlama_

“KGP RX” Yüksek performanslı kalibre ve polisaj makinesi fayans ve stripleri kalibre ve cila işlemine tabi tutar. Yapılacak olan işleme göre farklı sayılarda kalibre ve polisaj kafaları eklenebilir. İsteğe göre farklı çalışma genişliklerinde üretilebilir. Yüksek teknolojiye sahip bileşenler ve kusursuz yazılım sayesinde müşterilerine eşsiz bir üretim sunar.Bu yüksek verimli makine, Striplerin / Fayansların kalibrelenmesi ve cilalanması için tasarlanmıştır. Makinenin normal çalışma genişliği 65 cm’dir. İsteğe göre çalışma genişliği değiştirilebilir. KGP polisaj makineleri, polisaj alanındaki uzun yıllara dayanan tecrübemizin bir sonucudur. KGP Makineleri, özel teknoloji ile güçlendirilmiş, üretim ve bakım maliyetlerini düşürürken, en yüksek üretim hızlarına ulaşmıştır.

Makine şasesinin özel tasarımı titreşim olmaması, daha iyi cila kalitesi ve uzun çalışma ömrü sağlar. Bant çalışma yüzeyi, her yerde tam bir düzlemsellik elde etmek için CNC makineleri ile hassas bir şekilde işlenir. Bant çalışma yüzeyi isteğe bağlı olarak paslanmaz çelik ile kaplanabilir. Özel konveyör bant, eşsiz cila kalitesi sağlamak için çok katmanlı bir yapıya sahiptir.

Kalibrasyon kovanları iki bağımsız motorizasyona sahiptir. İlki, elmas soketli tepsinin dönüşü için yüksek güce sahip, ikincisi ise ondalık hassasiyetle elmas tepsi pozisyon ayarını yapmak için kullanılır. Kalibrasyon tepsi yükseklik ayarı özel bir vida ayar sistemi ile yapılmaktadır. Her iş milinin kendi yağlama sistemi mevcuttur. Elmas tepsinin pozisyonu dokunmatik control panelinden kolaylıkla ayarlanır.
Polisaj kovanları, aşınmaya maruz kalan en hassas yapısal ve kinetik yönlere özel dikkat gösterilerek tasarlanmıştır. Millerdeki özel havalı pnömatik sistemimiz sayesinde makinemiz daha yüksek hızlarda çalışmakta ve daha az aşındırıcı tüketmektedir.
Makine otomatik yağlama sistemine sahiptir. Bu sistem, kalibre ve polisaj sistemlerinin istenilen zaman aralıklarında yağlanmasını sağlar.
Köprü çok güçlü ve tek parça çelik plakalardan yapılmıştır. Polisaj kovanları köprünün merkezinde bulunur. Bu çözüm, abrasiv tepsisinin çalışmasına en üst düzeyde denge sağlar ve köprünün herhangi bir titreşimini önler. Köprünün dinamik hareketi özel motorlar ve dişliler ile sağlanmaktadır. Tüm köprü sistemi çok kompakt ve sağlamdır bu sayede daha önce hiç ulaşılmamış çok yüksek hızlara ulaşır.

Çift Şase Plaka Ebatlama Makinesi

Talep Formu

Talebinizi bize ilettiğiniz anda işleme alıp size en kısa zamanda geri dönüş sağlayacağız.