ZİMEK MAKİNA

Kalibre ve polisaj makinesi 65cm’ye kadar olan strip/fayansların kalibre ayarının yapılması ve cilalanması işlemini gerçekleştirir.  Yüksek teknolojiye sahip bileşenler ve kusursuz yazılımımız sayesinde müşterilerimize eşsiz bir üretim sunuyoruz. Kalibre ve polisaj makineleri, polisaj alanındaki uzun yıllara dayanan tecrübemizin bir sonucudur.

Kalibre Polisaj Makinesinin üstün özellikleri nelerdir?

KGP makineleri, özel teknoloji ile güçlendirerek, üretim ve bakım maliyetlerini düşürürken, en yüksek üretim hızlarına ulaştırdık. Makine şasesinde titreşim olmaması, daha iyi cila kalitesi ve uzun çalışma ömrü sağlamaktadır.

Mermer  Makinaları Üreten Firmalar 

Mermer Endüstrisinde Türkiye dünya çapında bir paya sahiptir. Buna bağlı olarak da hatırı sayılır mermer makinaları üreten firmalar bulunmaktadır. Bu alanda faaliyet gösteren birçok başarılı firma, kaliteli ve gelişmiş makinalar üreterek üretimin artmasına katkıda bulunmaktadır. Bu markaların başında gelen Zimek Makina, sektördeki teknolojik gelişmeleri yakından takip ediyor. Kaliteli ve teknolojik ürünler üretmeye odaklanmış bir firma olarak biliniyor. Zimek Makine gerek yurtiçi gerek uluslar arası pazarda önemli bir yere sahip bir firmadır. 

Bir başka önemli nokta doğal taş sektörü nemli ve tozlu bir sektördür. Bu nedenle makineler belirli periyotlarla bakım yapılarak kullanılmalıdır. Dolayısıyla bu durum göz önünde bulundurulduğunda sadece makine alım süreci değil satış sonrası hizmetler de önemli hale gelmektedir. Bu yüzden Zimek  Makine geniş servis ağı ile hızlı bir hizmet sunarak satış sonrası hizmete önem vermektedir. Çözüm ortağı olarak hizmet verdiği firmaların işlerinin aksamaması firmamız için önemli bir kriterdir.

Mermer Makinalarından bazıları şunlardır,

  • Plaka silim makinesi,
  • Kalibre ve Polisaj Makinası (Dar silim),
  • Çift Şase Plaka Ebatlama Makinesi,
  • Tek Şase Plaka Ebatlama Makinesi,

bu ürünler ile ilgili bilgi almak için www.zimek.com.tr/urunlerimiz  sayfamızı ziyaret edebilirsiniz.