ZİMEK MAKİNA

MERMER MAKİNALARI ÜRETEN FİRMALAR

Mermer  Makinaları Üreten Firmalar 

Mermer Endüstrisinde Türkiye dünya çapında bir paya sahiptir. Buna bağlı olarak hatırı sayılır mermer makinaları üreten firmalar bulunmaktadır. Bu alanda faaliyet gösteren birçok başarılı firma, kaliteli ve gelişmiş makinalar üreterek üretimin artmasına katkıda bulunmaktadır. Bu markaların başında gelen Zimek Makina, sektördeki teknolojik gelişmeleri yakından takip ediyor. Kaliteli ve teknolojik ürünler üretmeye odaklanmış bir firma olarak biliniyor. Zimek Makine gerek yurtiçi gerek uluslar arası pazarda önemli bir yere sahip bir firmadır. 

Bir başka önemli nokta doğal taş sektörü nemli ve tozlu bir sektördür. Bu nedenle makineler belirli periyotlarla bakım yapılarak kullanılmalıdır. Dolayısıyla bu durum göz önünde bulundurulduğunda sadece makine alım süreci değil satış sonrası hizmetler de önemli hale gelmektedir. Bu yüzden Zimek  Makine geniş servis ağı ile hızlı bir hizmet sunarak satış sonrası hizmete önem vermektedir. Çözüm ortağı olarak hizmet verdiği firmaların işlerinin aksamaması firmamız için önemli bir kriterdir.

Mermer Makinalarından bazıları şunlardır,

  • Plaka silim makinesi,
  • Kalibre ve Polisaj Makinası (Dar silim),
  • Çift Şase Plaka Ebatlama Makinesi,
  • Tek Şase Plaka Ebatlama Makinesi,

bu ürünler ile ilgili bilgi almak için www.zimek.com.tr/urunlerimiz  sayfamızı ziyaret edebilirsiniz.

Plaka Silim Makinesi/PRIME 2200

“Prime 2200 M” plaka cila makinesi, doğaltaş  plaka yüzeyleri’nin cilalanması işlemini gerçekleştiriyor. Dairesel harekete sahip olan polisaj kafaları, gezer köprü sistemi sayesinde plakaların cilalanmasını sağlıyor. Bu hashas bir işlem olduğundan dolayı Arge merkezimizde detaylı analizler yapılarak makinelerimiz üretiliyor. Arge çalışmalarımızın sonunda makinamız için geliştirmiş olduğumuz yüksek teknolojiye sahip bileşenler ile kusursuz yazılımlarımız sayesinde müşterilerimize eşsiz bir cila kalitesini sunuyoruz.
Plaka Cila Makineleri, malzeme kalitesinden ödün vermeden müşteri ihtiyaçlarını karşılamak için dünya standartlarında üretiliyor.